SLC 430-E/R1580-30-RF-SYS
SLC 430-E/R1580-30-RF-SYS
Arşiv
Ürün numarası:
Ürün açıklaması
NOT: Elde mevcut değil
minyatür gövde
IEC 61496-1' e göre emniyet tipi 4
Çözünürlük 30 mm
Koruma alanı yüksekliği den 236 mm … 1804 mm