SLC 420-E/R0250-50-RFBM
SLC 420-E/R0250-50-RFBM
Ürün açıklaması
Koruma sınıfı IP67
IEC 61496-1' e göre emniyet tipi 4
Çözünürlük 14, 30 ve 50 mm
Koruma alanı yüksekliği den 170 mm … 1770 mm