SLC 220-E/R1375-80-RFB-H | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 220
SLC 220-E/R1375-80-RFB-H
SLC 220-E/R1375-80-RFB-H
IEC 61496-1' e göre emniyet tipi 2
Çözünürlük 30 ve 80 mm
Koruma alanı yüksekliği den 175 mm … 1675 mm