SLC 220-E/R1675-80-69-RFB-H | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 220 IP 69K
SLC 220-E/R1675-80-69-RFB-H
SLC 220-E/R1675-80-69-RFB-H
Arkiv
Artikelnummer:
Produktbeskrivning
Skyddsklass IP65
Typ 2 enligt IEC 61496-1
Upplösning 30 och 80 mm
Skyddsfältets höjd från 175 mm … 1675 mm