SLC 220-E/R1225-80-RFBM | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 220
SLC 220-E/R1225-80-RFBM
SLC 220-E/R1225-80-RFBM
Arkiv
Artikelnummer:
Produktbeskrivning
Skyddsklass IP65
Typ 2 enligt IEC 61496-1
Upplösning 30 och 80 mm
Skyddsfältets höjd från 175 mm … 1675 mm