SLC 420-E/R0170-30-69-RFB
SLC 420-E/R0170-30-69-RFB
Product features
Protection class IP69K
Safety type 4 in accordance with IEC 61496-1
Resolution 14 mm and 30 mm
Protection field height from 170 mm … 1450 mm