SLC 220-E/R1225-80-69-RFB
SLC 220-E/R1225-80-69-RFB
Protection class IP65
Safety type 2 in accordance with IEC 61496-1
Resolution 30 and 80 mm
Protection field height from 175 mm … 1675 mm