SLC 220-E/R0925-80-RFBM | Schmersal - The DNA of Safety
More
SLC 220
SLC 220-E/R0925-80-RFBM
SLC 220-E/R0925-80-RFBM
Protection class IP65
Safety type 2 in accordance with IEC 61496-1
Resolution 30 and 80 mm
Protection field height from 175 mm … 1675 mm